Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - piękne piersi bez skalpela

Powiększanie piersi z pomocą AQUAFILLING BODYLINE to zabieg stworzony dla osób, pragnących poprawić kształt swoich piersi. Jeżeli marzysz o zmianie rozmiaru piersi, lecz nie chcesz operacji lub nie pasuje Ci długa hospitalizacja, AQUAFILLING BODYLINE jest rozwiązaniem stworzonym wprost dla Ciebie.

Dlaczego warto zdecydować się na powiększanie biustu AQUAFILLING BODYLINE?

AQUAFILLING BODYLINE to metoda, która ma wiele zalet i jest mniej wymagająca niż implanty chirurgiczne. Rekonwalescencja po zabiegu to tylko doba. Potem można bezpiecznie powrócić do codziennej aktywności ze wspaniałym nowym biustem. Najlepsze efekty są osiągnięte po dwóch tygodniach od aplikacji substancji. Metoda jest zupełnie nieinwazyjna. Po wykonaniu zabiegu poprawiony biust ma wymarzony kształt, a sama metoda nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem. Efekt jest natomiast długotrwały. Czas zabiegu to około niecałe 2 godziny. Substancja nie zostawia żadnych widocznych śladów po wykonanym zabiegu.

Jak powiększyć biust bez skalpela?

Najbardziej nowoczesnym preparatem do konturowania ciała jest AQUAFILLING BODYLINE. Aplikując go możemy poprawić kształt oraz zmienić wielkość piersi. Preparat AQUAFILLING BODYLINE ma żelową konsystencję, a w jego skład wchodzą jedynie 2 substancje. Jest to sól fizjologiczna i poliamid. Podaje się go w dobranej przez lekarza dawce w wybranym obszarze. Do zabiegu używa się jednorazowych igieł, co zmniejsza wszelkie ryzyko powikłań. Przy zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe. Znieczulenie dodaje się także do substancji, żeby pacjent czuł się komfortowo. Cena zabiegu w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie zależy od ilości aplikowanego preparatu – sto mililitrów to koszt 5500 złotych.

Zabieg powiększania biustu AQUAFILLING BODYLINE - zalecenia po zabiegu

Już po dobie od wykonanego zabiegu możesz wrócić do codziennych zwyczajów. Nie powinno się jednak zapominać o kilku rzeczach. Około 4 dni od zabiegu AQUAFILLING BODYLINE nie powinno się przemywać biustu przysznicem. Przez 4 tygodnie powinno się ubierać bieliznę modelującą. Zaleca się również stronienie od aktywności, które angażują piersi. Przez 4 tygodnie powinno się powstrzymać się od wizyt w saunie i solarium. Tuż po zabiegu powiększenia piersi poleca się spanie na plecach.

Pamiętaj o konsultacji z lekarzem

AQUAFILLING BODYLINE - zabieg wykonywany w krakowskiej klinice Vesuna jest konsultowany z lekarzem. Pacjent informowany jest o przebiegu zabiegu, a także o występujących ograniczeniach. Powodami, dla których nie należy stawiać na zabieg powiększania piersi są na przykład kłopoty z krzepnięciem krwi, stany zapalne w obrębie piersi, nowotwory i w trakcie menstruacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami